זוגיות: זה מעלה לגברים את הביטחון

זוגיות היא הנושא שהכי מעניין אותנו, וכנראה שגם את החוקרים שמפרסמים מלא מחקרי זוגיות: מחקר אחד מצא שזוגיות מעלה ביטחון עצמי, אחר גילה שגברים מעדיפים זוגיות על פני “יזיזות”. ויש עוד

גברים, רוצים לשפר את הביטחון העצמי שלכם? אז היכנסו לזוגיות קבועה והדוקה, כך מצא מחקר שפורסם לאחרונה.

המחקר, שפרטים מדויקים על מהלכו לא ידועים, מצא שזוגיות משפרת את הכבוד העצמי והביטחון העצמי שיש לגברים צעירים.

המחקר בחן מערכות יחסים של גברים ומצא כי הם נותנים משקל שונה לכל סוג מערכת יחסים. למשל, מערכת יחסים רומנטית עם אישה הופיעה בראש הרשימה כמשפרת ביטחון עצמי אצל הגברים הנחקרים, לאחר מכן הופיעו מערכות יחסיי ידידות עם בנות, ורק אחר כך, מערכות חברות עם בנים.

“אנו יודעים שגברים נוטים להרגיש יותר טוב עם עצמם כאשר הם מוצאים את המקום שלהם בהיררכיה החברתית”, אמרו החוקרים.

“באופן טבעי, גברים נוטים להיות יותר תחרותיים, ואם הם בתוך מערכת יחסים, זה נותן להם תחושה של הישג חברתי”.

אז מה למדנו מהמחקר הזה? שחשוב להיות בזוגיות אינטימית קבועה. זה נכון במיוחד לגבי גברים על פי המחקר הזה.

כאמור, לא ידועים נתוני המחקר, כמה אנשים השתתפו במחקר, האם נמצא קשר חיובי/שלילי/סיבתי ועוד? מה שבטוח, שלבנים שעוד לא ניסו קשר מסוג זה, שווה לנסות.

זוגיות: זה מעלה לגברים את הביטחון. גברים מעדיפים זוגיות מאושרת. זהו לא המחקר היחיד שמצא כי גברים רוצים זוגיות. מחקר בינ”ל חדש שבחן עמדות ערכיות של גברים בכל העולם מצא שגברים מעדיפים זוגיות יציבה ומאושרת על פני כיבושים רבים, סקס ו”יזיזות”.

זוגיות: זה מעלה לגברים את הביטחון. אהבה מרחרוח ראשון. ואם אנו כבר במחקרי זוגיות, כיצד בני האדם מוצאים זוגיות? לפי מחקר אחד לפחות, בני האדם מוצאים זוגיות על פי ריח.

לפי המחקר, בדומה לבעלי חיים, גם אנחנו מתקשרים באמצעות כימיקלים וריחות, וריח הגוף של הגבר קובע אם יש לו סיכוי עם האישה.

זוגיות: זה מעלה לגברים את הביטחון. רבע מהגברים: משקפיים מונעים זוגיות. והנה עוד מחקר מצחיק. סקר חדש מצא כי רבע מהגברים חושבים שהרכבת משקפיים מפחיתה את הסיכוי למצוא בת זוג. לעומתם 11% מהגברים דווקא מאמינים שמשקפיים עשויים לקדם אותם במאמציהם למציאת בת הזוג המבוקשת.

הכתבה פורסמה לראשונה בפורטל בריאות BeOK.